Congelator Gorenje FH10EAW Alb
код товара
846650
Sistem dezghețare congelator
Manual
Capacitate congelare
4.8 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
16 ore
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | FH10EAW |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Ladă Frigorifică |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | Manual |
Design
| Volumul total util | 95 L |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Deasupra |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
Congelator
| Capacitate congelare | 4.8 kg/zi |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 16 ore |
| Consum anual energie | 167 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 40 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 85.4 cm |
| Lățime | 54.6 cm |
| Adâncime | 47.9 cm |
| Greutate | 22 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
4 199
лей
240
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |