Dulap pentru vin Candy CWC 200 EELW/NF, Negru
cod produs
846647
Tip instalare
Independentă
Numărul de sticle
81
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Candy |
| Model | CWC 200 EELW/NF |
| Culoare | Negru |
| Tip | Dulap pentru vin |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa energetică | G |
| Agent frigorific | R600A |
Design
| Numărul de sticle | 81 |
| Numărul de rafturi | 13 |
| Material rafturi | Lemn |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Iluminare | LED |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Ecran LCD Digital |
| Amplasare panou de control | În interior |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 39 dB |
| Clasa climatică | N-ST |
| Consumul anual de energie | 158 KWh |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 146 cm |
| Lăţime | 49 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 45 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 999
lei
746
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |