Plită cu inducție Sharp KH6I27CS00EU, Negru
cod produs
846635
Tip plită
Plită cu inducție
Materialul suprafeței de lucru
Vitroceramică
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Sharp |
| Model | KH6I27CS00EU |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip plită | Plită cu inducție |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Numărul total zone de gătire / zone încălzire | 4 |
| Tip zone încălzire electrică | Inducție |
| Materialul suprafeței de lucru | Vitroceramică |
Control și Indicație
| Indicaţie | Ecran Led Digital Tactil |
| Tip control | Senzor |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Reglarea puterii | Da |
Putere
| Consum de energie | 7.4 kWh |
Caracteristici
| Functia menținere caldura | Da |
| Particularități | Combinarea arzătoarelor |
| Selectare automată a zonei de încălzire | Da |
Siguranță
| Indicator de căldură reziduală | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
| Oprire de siguranță | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 6.5 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Lățimea nișei | 56 cm |
| Adâncimea nișei | 49 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
314
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |