Plită cu inducție Whirlpool WL S3160 BF, Negru
cod produs
846626
Tip plită
Plită cu inducție
Materialul suprafeței de lucru
Vitroceramică
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WL S3160 BF |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip plită | Plită cu inducție |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Numărul total zone de gătire / zone încălzire | 4 |
| Tip zone încălzire electrică | Inducție |
| Materialul suprafeței de lucru | Vitroceramică |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Tip control | Senzor |
| Reglarea puterii | Da |
Putere
| Consum de energie | 7.2 kWh |
| Număr niveluri de putere | 18 |
Caracteristici
| Functia menținere caldura | Da |
| Particularități | Combinarea arzătoarelor |
Siguranță
| Indicator de căldură reziduală | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 5.4 cm |
| Adâncime | 51 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Lățimea nișei | 56 cm |
| Adâncimea nișei | 48 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 699
lei
440
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |