Cuptor Electric Whirlpool AKP 745 WH, Alb
cod produs
846525
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
60 l
Moduri de funcționare
Grill, Convecție
Temperatura maximala
250 °C
Număr Programe Automate
8
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | AKP 745 WH |
| Culoare ușă | Alb |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 60 l |
| Moduri de funcționare | Grill, Convecție |
| Tip Grill | Electric |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Putere
| Temperatura maximala | 250 °C |
| Consum de energie | 3.2 W |
| Putere grill | 2500 W |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Indicaţie | Ecran Led Digital Tactil |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 8 |
| Număr moduri de încălzire | 8 |
| Metodă curăţare | Da |
| Rotișor | Nu |
Design
| Acoperire antibacteriană | Da |
| Iluminare camera | Da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Acoperirea internă a camerei | Email pirolitic SilverMatte |
| Materialul panoului de control | Sticlă |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 5 |
| Ghidaje telescopice | La nivelul 1 |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator de răcire | Da |
| Set | 2 tăvi de copt, grătar |
| Sertar pentru vase și accesorii | Nu |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adîncime | 56.4 cm |
| Greutate | 33 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 999
lei
342
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |