Frigider LG GSJC41PYPE, Argintiu
cod produs
846438
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
641 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | LG |
| Model | GSJC41PYPE |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | AdvancedNoFrost,Odour Neutral,GentleAirFlow |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 641 l |
| Volumul util al congelatorului | 192 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 420 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 6 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
| Dispenser | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 4 |
| Supercongelare | Da |
| Aparat de facut gheață | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 36 dB |
| Consum anual energie | 348 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronic senzor |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Ecosistem Smart Home | SmartDiagnosis |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 179 cm |
| Lățime | 91.3 cm |
| Adâncime | 73.5 cm |
| Greutate | 105 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
39 999
lei
2 291
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |