Frigider Ozon OZ-STN263FW-EU, Alb
cod produs
846411
Sistem dezghetare congelator
Manual
Sistem dezghetare frigider
Sistem de picurare
Volum total
212 l
Capacitate congelare
2.6 kg/zi
Autonomie fara curent
9 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ozon |
| Model | OZ-STN263FW-EU |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De sus |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Sistem dezghetare frigider | Sistem de picurare |
| Tehnologii | Less Frost |
| Clasa energetica | F |
Design
| Volum total | 212 l |
| Volumul util al congelatorului | 42 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 171 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | În dreapta |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 3 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 2 |
| Capacitate congelare | 2.6 kg/zi |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Consum anual energie | 222 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Mecanic |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 145 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 799
lei
217
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |