Frigider Ozon OZ-SN286MFW-EU, Alb
cod produs
846400
Sistem dezghetare frigider
Sistem de picurare
Volum total
288 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ozon |
| Model | OZ-SN286MFW-EU |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare frigider | Sistem de picurare |
| Tehnologii | Less Frost |
| Clasa energetica | F |
Design
| Volum total | 288 l |
| Volumul util al congelatorului | 84 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 204 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
| Set | Tava de gheață |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 40 dB |
| Consum anual energie | 280 kWh |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Mecanic |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 180 cm |
| Lățime | 54 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 899
lei
337
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |