Frigider Sharp SJ-FBB04DTXLE-EU, Oțel inoxidabil
cod produs
846395
Sistem dezghetare congelator
Manual
Sistem dezghetare frigider
Manual
Volum total
268 l
Capacitate congelare
3.9 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Sharp |
| Model | SJ-FBB04DTXLE-EU |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Tehnologii | Nano Frost |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 268 l |
| Volumul util al congelatorului | 84 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 184 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | În dreapta |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În compartiment |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 3.9 kg/zi |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 40 dB |
| Consum anual energie | 221 kWh |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Mecanic |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 170 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 59.5 cm |
| Greutate | 51 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |