Frigider Whirlpool WHC18 T574 P, Alb
cod produs
846393
Sistem dezghetare congelator
Automată
Sistem dezghetare frigider
Automată
Volum total
250 l
Capacitate congelare
7 kg/zi
Autonomie fara curent
6 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WHC18 T574 P |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Automată |
| Sistem dezghetare frigider | Automată |
| Clasa energetica | C |
Design
| Volum total | 250 l |
| Volumul util al congelatorului | 68 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 182 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Externe |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 5 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Circulația forțată a aerului | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 7 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Min. temperatura în congelator | 10 |
| Super răcire | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 32 dB |
| Autonomie fara curent | 6 ore |
| Consum anual energie | 143 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 65 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
19 999
lei
1 142
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |