Frigider Whirlpool WHC18 T573, Alb
cod produs
846391
Sistem dezghetare congelator
Statică
Sistem dezghetare frigider
Automată
Volum total
250 l
Capacitate congelare
7 kg/zi
Autonomie fara curent
16 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WHC18 T573 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Statică |
| Sistem dezghetare frigider | Automată |
| Tehnologii | 6th Sense/ Fresh Control |
| Clasa energetica | D |
Design
| Volum total | 250 l |
| Volumul util al congelatorului | 68 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 182 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Zona multifuncțională | Nu |
| Numărul rafturi | 3 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Circulația forțată a aerului | Da |
| Raft retractabil | Nu |
| Acoperire antibacteriană | Nu |
| Ozonizator încorporat | Nu |
| Raft pliant | Nu |
| Dispenser | Nu |
| Mini bar | Nu |
| Set | Tava de ou, cutie pentru fructe și legume |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 7 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Super răcire | Da |
| Aparat de facut gheață | Nu |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 32 dB |
| Autonomie fara curent | 16 ore |
| Consum anual energie | 280 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronic cu butoane |
| Indicaţie | Da |
| Control independent al temperaturii | Da |
| Semnal sonor | Da |
| Control de pe smartphone | Nu |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 65 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
18 299
lei
1 044
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |