Frigider Hisense RF632N4WFE1, Negru
cod produs
846330
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
485 l
Capacitate congelare
11 kg/zi
Autonomie fara curent
10 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hisense |
| Model | RF632N4WFE1 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | Multi Air Flow |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 485 l |
| Volumul util al congelatorului | 149 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 336 l |
| Numărul de camere | 3 |
| Amplasare balamale | Side-by-Side |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | În compartiment |
| Raft retractabil | Da |
| Dispenser | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 2 |
| Capacitate congelare | 11 kg/zi |
| Super răcire | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 36 dB |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Consum anual energie | 295 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
| Control de pe smartphone | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 200 cm |
| Lățime | 70.4 cm |
| Adâncime | 69.4 cm |
| Greutate | 92 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
17 999
lei
1 031
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |