Frigider Samsung RS80F67KCTEO, Oțel inoxidabil
cod produs
846314
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
634 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | RS80F67KCTEO |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | AdvancedNoFrost,Odour Neutral,GentleAirFlow |
| Clasa energetica | C |
Design
| Volum total | 634 l |
| Volumul util al congelatorului | 225 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 409 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Side-by-Side |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 5 |
| Raft pentru sticle | În compartiment |
| Raft retractabil | Da |
| Dispenser | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Supercongelare | Da |
| Super răcire | Da |
| Aparat de facut gheață | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Digital Inverter Technology |
| Nivel de zgomot maxim | 33 dB |
| Consum anual energie | 226 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
| Ecosistem Smart Home | SmartThings |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 178.4 cm |
| Lățime | 91.2 cm |
| Adâncime | 72.6 cm |
| Greutate | 130 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
35 549
lei
2 036
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |