Frigider Sharp SJ-NFA35IHXBD-EU, Negru
cod produs
846308
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
488 l
Capacitate congelare
8.7 kg/zi
Autonomie fara curent
10 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Sharp |
| Model | SJ-NFA35IHXBD-EU |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | AdvancedFresh |
| Clasa energetica | D |
Design
| Volum total | 488 l |
| Volumul util al congelatorului | 166 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 322 l |
| Numărul de camere | 3 |
| Amplasare balamale | Side-by-Side |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 3 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Capacitate congelare | 8.7 kg/zi |
| Aparat de facut gheață | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 39 dB |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Consum anual energie | 244 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Blocare pentru copii | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 179 cm |
| Lățime | 84 cm |
| Adâncime | 69 cm |
| Greutate | 101.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
20 999
lei
1 203
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |