Frigider Hisense RS5P535NTCE, Oțel inoxidabil
cod produs
846289
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
566 l
Capacitate congelare
12 kg/zi
Autonomie fara curent
6 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hisense |
| Model | RS5P535NTCE |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | Multi Air Flow |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 566 l |
| Volumul util al congelatorului | 190 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 376 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Side-by-Side |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 4 |
| Raft pentru sticle | În compartiment |
| Raft retractabil | Da |
| Dispenser | Da |
| Set | Tava Pentru Ouă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Aparat de facut gheață | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 39 dB |
| Autonomie fara curent | 6 ore |
| Consum anual energie | 324 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 178.6 cm |
| Lățime | 91.5 cm |
| Adâncime | 69.8 cm |
| Greutate | 103.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
23 499
lei
1 346
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |