Frigider Ozon OZ-TTDC1002W-EU, Alb
cod produs
846285
Sistem dezghetare congelator
Manual
Volum total
90 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ozon |
| Model | OZ-TTDC1002W-EU |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu o singură ușă |
| Camere | Frigorifică |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Tehnologii | Direct Cooling |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 90 l |
| Numărul de camere | 1 |
| Mânere | Încorporabile |
Cameră de răcire
| Număr rafturi pe uși | 3 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
| Consum anual energie | 86 kWh |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Mecanic |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 83 cm |
| Lățime | 48 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 799
lei
160
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |