Frigider Whirlpool WHC20 T573, Alb
код товара
846227
Sistem dezghetare congelator
Automată
Sistem dezghetare frigider
Automată
Volum total
280 l
Capacitate congelare
7 kg/zi
Autonomie fara curent
16 ore
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WHC20 T573 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Automată |
| Sistem dezghetare frigider | Automată |
| Tehnologii | 6th Sense |
| Clasa energetica | D |
Design
| Volum total | 280 l |
| Volumul util al congelatorului | 68 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 212 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 6 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 7 kg/zi |
| Min. temperatura în congelator | -24 |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 32 dB |
| Autonomie fara curent | 16 ore |
| Consum anual energie | 177 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronic senzor |
| Indicaţie | LED |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 193.5 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
19 499
лей
1 113
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |