Frigider Whirlpool WHG2 6592 X4E, Argintiu
код товара
846221
Sistem dezghetare congelator
Automată
Sistem dezghetare frigider
Automată
Volum total
593 l
Capacitate congelare
13 kg/zi
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WHG2 6592 X4E |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | Automată |
| Sistem dezghetare frigider | Automată |
| Tehnologii | AdvancedNoFrost,Odour Neutral,GentleAirFlow |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 593 l |
| Volumul util al congelatorului | 218 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 375 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Side-by-Side |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 5 |
| Raft pentru sticle | În compartiment |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 7 |
| Capacitate congelare | 13 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 38 dB |
| Consum anual energie | 333 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Afișaj LED |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 179 cm |
| Lățime | 91 cm |
| Adâncime | 70.5 cm |
| Greutate | 101 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
21 999
лей
1 260
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |