Hotă Gorenje TH 60 E 3X, Gri
код товара
846194
Montare
Se incorporează în dulap
Curățarea aerului
Evacuare, Recirculare
Debit maxim de aer absorbit
350 m³/h
Ecran retractabil
Telescopic
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | TH 60 E 3X |
| Culoare | Gri |
| Montare | Hota încorporabilă |
| Montare | Se incorporează în dulap |
| Curățarea aerului | Evacuare, Recirculare |
Performanță și energie
| Trepte de viteze | 3 |
| Debit maxim de aer absorbit | 350 m³/h |
| Consum energie | 110 W |
| Nivel de zgomot maxim | 67 dB |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
Design
| Ecran retractabil | Telescopic |
| Filtru de grăsime | 2 filtre de aluminiu |
| Filtru de cărbune | Se achiziționeaza separat |
| Materialul carcasei | Oțel inoxidabil |
Iluminare
| Puterea de iluminare | 2.1 W |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip lampă | LED |
Parametrii fizici
| Diametrul tubului de evacuare a aerului, mm | 150 mm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 30.6 cm |
| Înălţime | 17 cm |
| Greutate | 6.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 799
лей
103
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |