Hotă Gorenje TH 62E4 X, Gri
cod produs
846182
Montare
Se incorporează în dulap
Curățarea aerului
Evacuare , Circulație
Debit maxim de aer absorbit
450 m³/h
Ecran retractabil
Telescopic
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | TH 62E4 X |
| Culoare | Gri |
| Montare | Hota încorporabilă |
| Montare | Se incorporează în dulap |
| Curățarea aerului | Evacuare , Circulație |
Performanță și energie
| Trepte de viteze | 3 |
| Debit maxim de aer absorbit | 450 m³/h |
| Nivel de zgomot maxim | 71 dB |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
| Indicaţie | Da |
Design
| Ecran retractabil | Telescopic |
| Filtru de grăsime | 1 filtru de aluminiu |
| Filtru de cărbune | Se achiziționeaza separat |
| Materialul carcasei | Sticlă, Plastic |
Iluminare
| Puterea de iluminare | 4.4 W |
| Număr de lămpi | 2 |
| Tip lampă | LED |
Parametrii fizici
| Diametrul tubului de evacuare a aerului, mm | 150 mm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 30.6 cm |
| Înălţime | 17 cm |
| Greutate | 8.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 699
lei
98
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |