Mașină de spălat vase Whirlpool W7F HS31, Alb
cod produs
846120
Tip instalare
îndependentă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
15 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Consumul de apă pe ciclu
9.5 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | W7F HS31 |
| Culoare | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 15 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 8 |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
| Conectare la apă caldă | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Tactile |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Disponibilitatea agentului de clătire, Disponibilitatea sării |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 59 cm |
| Adâncimea nișei | 59 cm |
| Greutate | 50 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 999
lei
574
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |