Mașină de spălat vase Gorenje GV 520 E15, Negru
cod produs
846103
Tip instalare
Încorporabilă
Format
Îngusta
Încărcare maximă
9 seturi
Sistem de uscare
Condensare cu pompă de căldură
Consumul de apă pe ciclu
9 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GV 520 E15 |
| Culoare | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Format | Îngusta |
| Încărcare maximă | 9 seturi |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | A++ |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9 l |
| Nivel de zgomot maxim | 47 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 5 |
| Regime de temperatura | 35, 45, 60, 65 °C °C |
| Protecție împotriva scurgerilor | AquaStop |
| Iluminare camera | Da |
| Conectare la apă caldă | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
| Indicaţie | LED |
| Indicații | On/Off, Program selectat |
| Semnal sonor | Da |
| Grinda pe podea | Timpul |
Parametrii fizici
| Înălțime | 81.5 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Lățimea nișei | 45 cm |
| Adâncimea nișei | 56 cm |
| Greutate | 31 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
402
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |