Mașină de spălat vase Whirlpool W7F HP33 X, Oțel inoxidabil
код товара
846089
Tip instalare
îndependentă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
15 seturi
Consumul de apă pe ciclu
9.5 l
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | W7F HP33 X |
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 15 seturi |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | D |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 43 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 10 |
| Protecție împotriva scurgerilor | Da |
| Conectare la apă caldă | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Existența sării, Existența ajutorului de clătire |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncimea nișei | 59 cm |
| Greutate | 47 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
10 499
лей
603
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |