Aspirator Samsung VCC45W0S3R/UK, Roșu
код товара
846068
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
1.3 l
Consum energie
700 W
Puterea de aspirație
190 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | VCC45W0S3R/UK |
| Culoare | Roșu |
| Nuanță culoare | Roșu |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 1.3 l |
| Consum energie | 700 W |
| Puterea de aspirație | 190 W |
| Nivel de zgomot maxim | 80 dB |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru spații înguste |
| Lungimea cablului | 6 m |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 28 cm |
| Adâncime | 39.5 cm |
| Înălţime | 23.8 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 589
лей
91
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |