Aspirator Bosch BGBS2RD1, Roșu
код товара
846031
Opțiuni de curățare
Uscata
Tip colector de praf
Sac
Volumul colectorului de praf
3.5 l
Consum energie
600 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Bosch |
| Model | BGBS2RD1 |
| Nuanță culoare | Roșu |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Sac |
| Volumul colectorului de praf | 3.5 l |
| Consum energie | 600 W |
| Nivel de zgomot maxim | 80 dB |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Materialul conductei de aspirare | Oțel |
| Parcare verticală | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Perie pentru mobilier tapițat,pentru spații înguste |
| Set | Țeavă telescopică, duze, instrucție |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 29 cm |
| Adâncime | 36.7 cm |
| Înălţime | 23.7 cm |
| Greutate | 4.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |