Aspirator Robot Mova P50 Ultra, Alb
cod produs
846030
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container, Sac
Volumul colectorului de praf
0.3 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Mova |
| Model | P50 Ultra |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container, Sac |
| Volumul colectorului de praf | 0.3 l |
| Puterea de aspirare | 19 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 64 dB |
Design
| Perie laterală | Da |
| Set | Perie laterală, Sac de praf, Colector de praf, Suport pentru mop x2, Cap de mop, Filtru, Rolă |
| Semnal sonor | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
| Control de pe smartphone | Da |
| Programare pe zile a săptămânii | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 5200 mAh |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 180 min |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | MOVAhome |
| Tipul de conexiune | Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălţime | 10.38 cm |
| Greutate | 4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
16 999
lei
972
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |