Aspirator Robot Mova V50 Ultra Complete, Negru
код товара
846026
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container, Sac
Volumul colectorului de praf
3.2 l
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Mova |
| Model | V50 Ultra Complete |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container, Sac |
| Volumul colectorului de praf | 3.2 l |
| Puterea de aspirare | 24 kPa |
Design
| Perie laterală | Da |
| Semnal sonor | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
| Control de pe smartphone | Da |
| Programare pe zile a săptămânii | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea, Baterie |
| Capacitatea acumulator | 6400 mAh |
| Timp funcționare de la baterie | 220 min |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | MOVAhome |
| Tipul de conexiune | Bluetooth/Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălţime | 11.05 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
27 999
лей
1 601
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |