Aspirator Robot Xiaomi S40, Alb
cod produs
846022
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
0.52 l
Consum energie
70 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | S40 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 0.52 l |
| Consum energie | 70 W |
| Puterea de aspirare | 10 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
Design
| Perie laterală | Da |
| Semnal sonor | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Da |
| Control de pe smartphone | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 5200 mAh |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 180 min |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | Mi Home |
| Tipul de conexiune | Bluetooth/Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 34 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Înălţime | 9.8 cm |
| Greutate | 4.12 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 999
lei
229
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |