Aspirator Thomas Perfect Air Allergy Pure, Alb/Albastru
cod produs
846001
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Aquafilter
Volumul colectorului de praf
1.8 l
Consum energie
1700 W
Puterea de aspirație
325 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Thomas |
| Model | Perfect Air Allergy Pure |
| Culoare | Albastru |
| Nuanță culoare | Alb/Albastru |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Aquafilter |
| Volumul colectorului de praf | 1.8 l |
| Consum energie | 1700 W |
| Puterea de aspirație | 325 W |
| Nivel de zgomot maxim | 81 dB |
| Funcții suplimentare ale aspiratorului | Funcția de colectare a lichidului |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Materialul conductei de aspirare | Oțel |
| Parcare verticală | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Perie pentru mobilier tapițat,pentru spații înguste |
| Set | Tub telescopic, furtun, duze, filtru, instrucțiuni |
| Lungimea cablului | 8 m |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 31.8 cm |
| Adâncime | 46.7 cm |
| Înălţime | 29.4 cm |
| Greutate | 6.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 999
lei
343
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |