Aspirator Samsung VCC45W0S36/UK, Albastru
cod produs
845964
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
1.3 l
Consum energie
700 W
Puterea de aspirație
190 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | VCC45W0S36/UK |
| Culoare | Albastru |
| Nuanță culoare | Albastru |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 1.3 l |
| Consum energie | 700 W |
| Puterea de aspirație | 190 W |
| Nivel de zgomot maxim | 80 dB |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru spații înguste |
| Lungimea cablului | 6 m |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 28 cm |
| Adâncime | 39.5 cm |
| Înălţime | 23.8 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 620
lei
93
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |