Aspirator Vertical Karcher KB 5 1.258-050.0, Alb/Negru
cod produs
845963
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
0.37 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Karcher |
| Seria | KB 5 |
| Model | 1.258-050.0 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb/Negru |
| Tip Aspirator | Aspirator Vertical |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 0.37 l |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Materialul conductei de aspirare | Metal |
| Parcare verticală | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Set | Încărcător |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Numărul de acumulatoare | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 30 min |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 21.5 cm |
| Adâncime | 23 cm |
| Înălţime | 112 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 199
lei
69
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |