Aspirator Robot Mova Mobius 60, Negru
cod produs
845957
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container, Sac
Volumul colectorului de praf
3.2 l
Consum energie
75 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Mova |
| Model | Mobius 60 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container, Sac |
| Volumul colectorului de praf | 3.2 l |
| Consum energie | 75 W |
| Puterea de aspirare | 30 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 70 dB |
Design
| Perie laterală | Da |
| Semnal sonor | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Da |
| Control de pe smartphone | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 6400 mAh |
| timp de încărcare | 4.5 oră |
| Timp funcționare de la baterie | 205 min |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | MOVAhome |
| Tipul de conexiune | Bluetooth/Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălţime | 8.95 cm |
| Greutate | 2.31 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
35 999
lei
2 058
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |