Aspirator Samsung VC20M251AWB/UK, Albastru/Negru
cod produs
845949
Opțiuni de curățare
Uscata
Tip colector de praf
Sac
Volumul colectorului de praf
2.5 l
Consum energie
2000 W
Puterea de aspirație
460 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | VC20M251AWB/UK |
| Nuanță culoare | Albastru/Negru |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | Uscata |
| Tip colector de praf | Sac |
| Volumul colectorului de praf | 2.5 l |
| Consum energie | 2000 W |
| Puterea de aspirație | 460 W |
| Nivel de zgomot maxim | 83 dB |
Design
| Conducta de aspirare | Telescopic |
| Materialul conductei de aspirare | Oțel |
| Parcare verticală | Da |
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie covor/podea | Da |
| Accesorii pentru aspirator | Duză pentru spații înguste |
| Set | Filtru HEPA, tub telescopic, furtun, mâner furtun, duze, instrucție |
| Lungimea cablului | 6 m |
| Înfășurarea automată a cablului | Da |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
| Индикатор уровня заряда | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 28 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Înălţime | 24.6 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 979
lei
113
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |