Aspirator Robot Xiaomi 5 Pro, Alb
cod produs
845944
Opțiuni de curățare
Uscat, Umed
Tip colector de praf
Container
Volumul colectorului de praf
2.5 l
Consum energie
55 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | 5 Pro |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | Uscat, Umed |
| Tip colector de praf | Container |
| Volumul colectorului de praf | 2.5 l |
| Consum energie | 55 W |
| Puterea de aspirare | 20 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 54 dB |
| Funcții suplimentare ale aspiratorului | Sistem de iluminare LED |
Design
| Perie laterală | Da |
| Set | Doc-stație |
Control și Indicație
| Control de pe smartphone | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 5200 mAh |
| timp de încărcare | 6 oră |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 140 min |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | Mi Home |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălţime | 8.8 cm |
| Greutate | 3.97 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
14 999
lei
858
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |