Tabletă Samsung Galaxy Tab A11, Wi-Fi, 4GB/64Gb, Gri
cod produs
845827
Diagonala ecranului
8.7 "
Tehnologia display-ului
TFT LCD
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
64
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Samsung |
| Model | Galaxy Tab A11 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
| Versiune SO | Android 15 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 8.7 " |
| Rezolutia ecranului | 1340х800 pix. |
| Tehnologia display-ului | TFT LCD |
| Aspect imagine | 5:3 |
Sistem
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Mediatek Helio G99 |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 64 |
| Slot Card de Memorie | microSDXC, Dedicated Slot |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 5 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Capacitatea acumulatorului | 5100 mA⋅h |
| Tehnologie FastCharging | 15 W |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, Proximitate, Busolă |
| Difuzor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 337 g |
| Lungime | 211 mm |
| Lățime | 124.7 mm |
| Înălțime | 8 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 099
lei
177
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |