Tabletă Lenovo Tab P11 (2nd Gen), Wi-Fi, 4GB/128Gb, Storm Grey
cod produs
845820
Diagonala ecranului
11.5 "
Tehnologia display-ului
IPS
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Tab P11 (2nd Gen) |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Storm Grey |
| Versiune SO | Android 12L |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 11.5 " |
| Rezolutia ecranului | 2000x1200 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS |
| Aspect imagine | 16:10 |
Sistem
| Procesor | Helio G99 |
| Chipset | MediaTek |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSD |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| Sisteme Satelit | Da, A-GPS, Glonass |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 13 MP |
| Modulele camerei | 13 MP, 8 MP MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea acumulatorului | 7500 mA⋅h |
| Timp operare baterie | 10 ore |
| Adaptor de alimentare | Da |
Caracteristici
| Difuzor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 520 g |
| Lungime | 269 mm |
| Lățime | 169 mm |
| Înălțime | 7.4 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 399
lei
252
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |