Tabletă Lenovo Tab, Wi-Fi + 4G LTE, 4GB/128Gb, Gri
cod produs
845809
Diagonala ecranului
10.1 "
Tehnologia display-ului
TFT LCD
Memoria RAM
4GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Lenovo |
| Model | Tab |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
| Versiune SO | Android 14 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 10.1 " |
| Rezolutia ecranului | 1920x1200 pix. |
| Tehnologia display-ului | TFT LCD |
| Aspect imagine | 16:10 |
Sistem
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Mediatek Helio G85 |
| GPU | Mali-G52 |
Memorie
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi + 4G LTE |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.3 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| Cameră frontală | 5 MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Capacitatea acumulatorului | 5100 mA⋅h |
| Timp operare baterie | 10 ore |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru, Giroscop, Busolă, Lumină, Sală |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 425 g |
| Lungime | 235.7 mm |
| Lățime | 154.5 mm |
| Înălțime | 7.5 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 399
lei
194
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |