Tabletă Allview Viva H1003 Pro, Wi-Fi + 4G LTE, 3GB/32Gb, Negru
cod produs
845769
Diagonala ecranului
10.1 "
Tehnologia display-ului
IPS TFT
Memoria RAM
3GB
Memorie internă, Gb
32
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Allview |
| Model | Viva H1003 Pro |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Versiune SO | Android 10 |
| Tip carcasă | Slate |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 10.1 " |
| Rezolutia ecranului | 1280x800 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS TFT |
Sistem
| Procesor | Helio P35 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
Memorie
| Memoria RAM | 3GB |
| Memorie internă, Gb | 32 |
Conectivitate Rețea
| Formatul cartelei SIM | mini-SIM |
| Rețea locală | Wi-Fi + 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5 |
| Sisteme Satelit | GPS, A-GPS, Glonass |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 5 MP |
| Cameră frontală | 2 MP |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Capacitatea acumulatorului | 6000 mA⋅h |
| Adaptor de alimentare | Da |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
| Radio | Radio FM |
| Difuzor | Da |
| Lanterna LED | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 450 g |
| Lungime | 242 mm |
| Lățime | 10 mm |
| Înălțime | 171 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 429
lei
139
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |