Husă pentru tabletă Samsung Tab A11, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Pentru tableta | Tab A11 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea ecranului | 8.7 |
| Material | Poliuretan |
Caracteristici
| Tip geanta | Husă pentru tabletă |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime | 214.2 mm |
| Înălțime | 129.3 mm |
| Lățime | 13.5 mm |
| Greutate | 206 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
599
lei
34
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |