Husă pentru tabletă RivaCase Malpensa 7", Roșu
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | RivaCase |
| Model | Malpensa |
| Pentru tableta | 7" |
| Nuanță culoare | Roșu |
| Culoare | Roșu |
| Dimensiunea ecranului | 7 |
| Material | Piele artificială |
| Descrierea materialului | Microfibră |
Caracteristici
| Rezistență la apă | Da |
| Tip geanta | Husă pentru tabletă |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime | 125 mm |
| Înălțime | 198 mm |
| Lățime | 15 mm |
| Greutate | 170 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
99
lei
6
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |