Televizor 40" Hisense 40A4Q, 1366x768 HD, VIDAA U8.5, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Hisense |
| Model | 40A4Q |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1366x768 HD |
| Diagonala ecranului, inch | 40 |
| Tip panou | VA |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 8-bit |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA U8.5 |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x 6 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | DTS Virtual |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| USB Type-A | 1x USB2.0 |
| Wi-Fi | Da |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | 2x (RF/Sat) |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Design Rame | Fără rama |
| Materiale | Plastic ABS |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 900 mm |
| Înălțime | 515 mm |
| Adâncime | 85 mm |
| Greutate | 5.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 599
lei
207
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |