Televizor 43" Samsung UE43U8000FUXUA, 3840x2160 4K UHD, Tizen, Negru
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producator | Samsung |
| Model | UE43U8000FUXUA |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 50 Hz Hz |
| Tehnologie Motion Enhancement | Motion Xcelerator |
Caracteristici
| Platformă software | Tizen |
| Asistent vocal | Bixby |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Senzor de lumină ambientală | Eco Sensor |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 1x |
| Ethernet (LAN) | Da |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 957.8 mm |
| Înălțime | 558.8 mm |
| Adâncime | 76.3 mm |
| Greutate | 6.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
7 449
лей
427
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |