Televizor 43" Samsung UE43U7000FUXUA, 3840x2160 4K UHD, Tizen, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Samsung |
| Model | UE43U7000FUXUA |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 50 Hz Hz |
| Tehnologie Motion Enhancement | Motion Xcelerator |
Caracteristici
| Platformă software | Tizen |
| Asistent vocal | Bixby |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Senzor de lumină ambientală | Eco Sensor |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 1x |
| Ethernet (LAN) | Da |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 957.8 mm |
| Înălțime | 558.8 mm |
| Adâncime | 76.3 mm |
| Greutate | 6.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 749
lei
329
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |