Televizor 32" Samsung UE32F6000FUXUA, 1920x1080 FHD, Tizen, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Samsung |
| Model | UE32F6000FUXUA |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
Display
| Rezoluție | 1920x1080 FHD |
| Diagonala ecranului, inch | 32 |
| Tip panou | VA |
| Iluminarea de fundal | ELED |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 50 Hz Hz |
| Adâncime culori | 10 bits (8 bits+FRC) |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Viteză de procesare | PQI 1300 |
Caracteristici
| Platformă software | Tizen |
| Asistent vocal | Bixby |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 10 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 1x |
| Ethernet (LAN) | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Materiale | Plastic ABS |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 732.9 mm |
| Înălțime | 438.7 mm |
| Adâncime | 73.2 mm |
| Greutate | 3.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 649
lei
267
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |