Televizor 40" Kivi 40F710QB, 1920x1080 FHD, Google TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Kivi |
| Model | 40F710QB |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1920x1080 FHD |
| Diagonala ecranului, inch | 40 |
| Tip panou | ADS |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 10 bits (8 bits+FRC) |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Memorie internă | 8 GB |
Caracteristici
| Platformă software | Google TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Telecomanda cu infraroșu |
| Tuner TV | DVB-T2/T/C |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 1x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.1 |
| Slot CI | Da |
| DLNA | Da |
| Intrare Video Compozit | 1x Mini-RCA |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x200 mm |
| Design Rame | Fără ramă |
| Materiale | Aluminiu, plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 892 mm |
| Înălțime | 509 mm |
| Adâncime | 86 mm |
| Greutate | 7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 399
lei
3 299
lei
196
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |