Televizor 43" Hisense 43A6Q, 3840x2160 4K UHD, VIDAA U8.5, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Hisense |
| Model | 43A6Q |
| Culoare | Negru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Tip panou | VA |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HDR10 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
| Adâncime culori | 10 bits (8 bits+FRC) |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
Caracteristici
| Platformă software | VIDAA U8.5 |
| Asistent vocal | Da |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x7 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| USB Type-A | 2x |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5 |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | 2x (RF/Sat) |
| Intrare Video Compozit | Yes |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 300x200 mm |
| Design Rame | Fără rama |
| Materiale | Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 963 mm |
| Înălțime | 560 mm |
| Adâncime | 74 mm |
| Greutate | 6.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 949
lei
285
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |