Televizor 32" Kivi KidsTV, 1920x1080 FHD, Android TV, Albastru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Kivi |
| Model | KidsTV |
| Culoare | Albastru |
| Tip | LED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1920x1080 FHD |
| Diagonala ecranului, inch | 32 |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Formate HDR | HLG |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Memorie internă | 8 GB |
Caracteristici
| Platformă software | Android TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/T/C |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Digital |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.1 |
| Slot CI | Da |
| DLNA | Da |
| Intrare Video Compozit | 1x RCA |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 200x100 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 734 mm |
| Înălțime | 430 mm |
| Adâncime | 70 mm |
| Greutate | 6.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 299
lei
190
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |