Televizor 43" Kivi 43U770QB, 3840x2160 4K UHD, Android TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Kivi |
| Model | 43U770QB |
| Culoare | Negru |
| Tip | QLED SMART TV |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Tip panou | FSA |
| Iluminarea de fundal | Direct LED |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz Hz |
Performanţă
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Memorie internă | 8 GB |
Caracteristici
| Platformă software | Android TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/T/C |
| Screen Mirroring | Da |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x10 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 4x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | Da |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5 |
| Slot CI | Da |
| Intrare antenă | Da |
| DLNA | Da |
| Intrare Video Compozit | 1x Mini-RCA |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 300x300 mm |
| Design Rame | Fără ramă |
| Materiale | Plastic, Metal |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 960 mm |
| Înălțime | 555 mm |
| Adâncime | 83 mm |
| Greutate | 7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 799
lei
4 699
lei
276
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |