Televizor 43" Ozon H43QN7500S, 1920x1080 FHD, Google TV, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Ozon |
| Model | H43QN7500S |
| Culoare | Negru |
| Tip | QLED SMART TV |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1920x1080 FHD |
| Diagonala ecranului, inch | 43 |
| Iluminarea de fundal | QLED |
| Adâncime culori | 8-bit |
Caracteristici
| Platformă software | Google TV |
| Asistent vocal | Asistent Google |
| Telecomandă | Da |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 2x8 |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Da |
| HDMI CEC | Da |
| USB Type-A | 2x |
| Ethernet (LAN) | RJ-45 |
| Bluetooth | Da |
| Slot CI | Da |
| Intrare Video Compozit | Yes |
| Ieșire Audio Optică | Da |
| Conector căști audio | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 956 mm |
| Înălțime | 556 mm |
| Adâncime | 87 mm |
| Greutate | 6.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 599
lei
207
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |