Gaming Mouse RAZER DeathAdder Essential, cu fir, Alb
код товара
843947
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
6400 dpi
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | RAZER |
| Model | DeathAdder Essential |
| Гейминг | da |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Classificare | Gaming Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 5 |
| Butoane programabile | 1 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 10 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | Iluminare verde |
| Rezoluție Tracking maximă | 6400 dpi |
| Viteza de urmărire | 220 ips |
| Accelerarea procesului | 125 Hz |
| Lungimea cablului | 2.1 m |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 127 x 61,7 x 42,7 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 96 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
599
лей
34
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |